Next saturday

POPPRIJS RONDE 1

Upcoming Events

medewerkers

spelenin

Laatste Nieuws

Opening Nieuw Seizoen

Het seizoen 2014 / 2015 is geopent !!

Het beloofd een heerlijk seizoen te worden met allerlei leuke
activiteiten en natuurlijk hele goeie bands.
We gaan een variatie aan bands neerzetten zodat er voor iedereen iets
leuks tussen zit.

Nederland 3 is nog steeds op zoek naar medewerkers, je kunt bij ons achter de bar
en nieuw dit seizoen is dat wij de mogelijkheid hebben om je te betalen!
Je krijgt er dus een leuke vergoeding voor en je leert natuurlijk bier tappen!.
Het gaat om 1x per maand de zaterdag en een vrijdag (meer mag natuurlijk altijd).

Nederland 3 heeft tegenwoordig ook voor het publiek "muntjes" in het leven geroepen,
dit betekend dat je bij de entree van Nederland 3 muntjes moet kopen voor je drank, deze
muntjes kan je natuurlijk elk weekend gewoon weer gebruiken.

Nederland 3 heeft natuurlijk ook nog leden nodig, en als je lid bent van Nederland 3
kun je vaak op vrijdagen en zaterdagen gratis naar binnen en als er wel een
toegangsprijs is krijg je een leuke korting, zo hou je natuurlijk geld over.

Kortom, er is hoop veranderd en er staan een hoop leuke dingen
op de planning van Nederland 3.
Hou onze website, kranten, facebook en tv in de gaten, en kom naar Nederland 3.

Namens alle medewerkers van Nederland 3, tot snel!!

Naar het archief

WPC Nederland Drie, Het westlands poppodium! | live muziek | Activiteiten | gezelligheid |

Datum Titel Type
Friday: 03.10.2014 Quattrovox Live on stage
Saturday: 04.10.2014 POPPRIJS RONDE 1 Live on stage
Friday: 10.10.2014 POPPRIJS RONDE 2 Live on stage
Saturday: 11.10.2014 POPPRIJS RONDE 3 Live on stage
Friday: 17.10.2014 Kick Out The Jams! Activiteiten
Saturday: 18.10.2014 Nog niet bekend !! Algemeen
Friday: 24.10.2014 Nog niet bekend !! Algemeen
Saturday: 25.10.2014 Nog niet bekend !! Algemeen
Friday: 31.10.2014 Bierproefavond Activiteiten
Saturday: 01.11.2014 Nog niet bekend !! Algemeen
Friday: 07.11.2014 Nog niet bekend !! Algemeen
Saturday: 08.11.2014 The Mad Baron Live on stage
Friday: 14.11.2014 Nog niet bekend !! Algemeen
Saturday: 15.11.2014 FINALE POPPRIJS Live on stage
Friday: 21.11.2014 AIRTIME + support: DJ GAATWELL Live on stage
Saturday: 13.12.2014 SELFMACHINE - BETRAYED BY RAGE & AXENZION Live on stage
Friday: 19.12.2014 Kick Out The Jams! Activiteiten
Saturday: 17.01.2015 voorronde Clash of the Coverbands Live on stage
Friday: 20.02.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten
Saturday: 07.03.2015 MEUK & ROLEX STEGO Live on stage
Saturday: 14.03.2015 kwartfinale Clash of the Coverbands Live on stage
Saturday: 21.03.2015 The Covenant Live on stage
Friday: 17.04.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten
Friday: 19.06.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten

Joomla SEF URLs by Artio

Follow Us On Facebook