Next saturday

Ladies night
& Brutal bastards& Distinctiv

Upcoming Events

spelenin

Laatste Nieuws

Inschrijving Kunstbazaar 2015 geopend

De inschrijving voor de kuntsbazaar 2015 is geopend. Via het inschrijfformulier kunt u zich aanmelden.

De kunstbazaar vind plaats op 17 april 2015 en is een evenement waarbij Kunstenaars uit het Westland en omstreken 2 van hun beste werken mogen tentoonstellen  in Nederland 3 en daarmee kans maken op een expositie van 5 weken in Kunsthuis18.

Meer informatie kunt u vinden op deze website en op facebook.

 

Naar het archief

WPC Nederland Drie, Het westlands poppodium! | live muziek | Activiteiten | gezelligheid |

Datum Titel Type
Friday: 03.04.2015 Desolate Fields / Meadows / Sky's pavillion Live on stage
Saturday: 04.04.2015 Ladies night & Brutal bastards& Distinctiv Live on stage
Friday: 10.04.2015 12:04 & Sink the bismarck Live on stage
Saturday: 11.04.2015 Party @ NL3 SOLD OUT Activiteiten
Friday: 17.04.2015 Kunstbazaar Activiteiten
Saturday: 18.04.2015 Red Label & my Own Army Live on stage
Friday: 24.04.2015 Sold out Activiteiten
Saturday: 25.04.2015 Trompestampe Live on stage
Friday: 01.05.2015 closed Activiteiten
Friday: 08.05.2015 Jonny Smokes Live on stage
Saturday: 09.05.2015 Waterproof Live on stage
Friday: 15.05.2015 Headsmoke Live on stage
Saturday: 16.05.2015 Shrude Live on stage
Friday: 22.05.2015 Joe Cocker Tribute Live on stage
Saturday: 23.05.2015 Temple renegade & Muttdog County Live on stage
Friday: 29.05.2015 Fabilau/Vuigtuig/ 0900-Viktor Live on stage
Saturday: 30.05.2015 Sold Out Live on stage
Friday: 19.06.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten

Joomla SEF URLs by Artio

Follow Us On Facebook