Next saturday

GESLOTEN

Upcoming Events

medewerkers

spelenin

Laatste Nieuws

Opening Nieuw Seizoen

Op zaterdag 13-09-2014 openen wij het NIEUWE SEIZOEN van Nederland 3.

Dit doen wij met een bandmaraton.

Er komen heel veel leuke bands spelen deze dag en we beginnen al in de middag tot uiteraard sávonds laat.
Entree is helemaal gratis!

Check regelmatig onze website voor het programma, want er komen leuke bands aan!.

Naar het archief

WPC Nederland Drie, Het westlands poppodium! | live muziek | Activiteiten | gezelligheid |

Datum Titel Type
Friday: 19.09.2014 Biertappuh Activiteiten
Saturday: 20.09.2014 GESLOTEN Overig
Friday: 26.09.2014 Johny Smokes live in NL3 Live on stage
Saturday: 27.09.2014 Chemical Days Live on stage
Friday: 03.10.2014 Quatrovox Live on stage
Friday: 24.10.2014 Nisse Bodil Live on stage
Saturday: 25.10.2014 nog niet bekend Algemeen
Friday: 21.11.2014 AIRTIME + support: DJ GAATWELL Live on stage
Saturday: 17.01.2015 MEUK & ROLEX STEGO Live on stage
Saturday: 21.03.2015 The Covenant Live on stage

Joomla SEF URLs by Artio

Follow Us On Facebook