Next saturday

MEDS

Upcoming Events

medewerkers

spelenin

Laatste Nieuws

Opening Nieuw Seizoen

Het seizoen 2014 / 2015 is geopend

Het belooft een heerlijk seizoen te worden met allerlei leuke activiteiten
en uiteraard hele goeie bands.

We gaan een variatie aan bands neerzetten zodat er voor iedereen iets leuks tussen zit.

Nederland 3 is nog steeds op zoek naar medewerkers, je kunt bij ons achter de bar en nieuw dit seizoen is dat wij de mogelijkheid hebben om je te betalen!
Je krijgt er een leuke vergoeding voor, je leert bier tappen en doet horeca ervaring op!
Het gaat om 1x per maand de zaterdag en een vrijdag (meer mag altijd).

Nederland 3 heeft tegenwoordig ook voor de bezoekers "muntjes" in het leven geroepen, dit betekent dat je bij de entree van Nederland 3 muntjes kunt kopen voor je drank, deze muntjes kan je gewoon elk weekend weer gebruiken.

Nederland 3 biedt jou de mogelijkheid om weer lid te worden voor 1 seizoen.
Als lid van ons popcentrum kun je vaak op vrijdagen en zaterdagen gratis naar binnen en als er wel een toegangsprijs is krijg je een leuke korting,
zo hou je geld over.

Kortom, er is een hoop veranderd en er staan een hoop leuke dingen
op de planning van Nederland 3.
Houd onze website, kranten, facebook en tv in de gaten,
en kom naar Nederland 3.
Namens alle medewerkers van Nederland 3, tot snel!!

 

Naar het archief

WPC Nederland Drie, Het westlands poppodium! | live muziek | Activiteiten | gezelligheid |

Datum Titel Type
Friday: 28.11.2014 Stone Cold Crazy Live on stage
Saturday: 29.11.2014 MEDS Live on stage
Friday: 05.12.2014 Geen zin in Sinterklaas? Activiteiten
Saturday: 06.12.2014 Oversized Live on stage
Friday: 12.12.2014 The Helmet Letters Live on stage
Saturday: 13.12.2014 SELFMACHINE - BETRAYED BY RAGE & ORIAX Live on stage
Friday: 19.12.2014 Benefietoptreden voor 3FM Serious Request! Live on stage
Saturday: 20.12.2014 Galeb, The Black Veins & Machine Makes Man Live on stage
Saturday: 03.01.2015 METAL !! Live on stage
Friday: 09.01.2015 PopQuiz Activiteiten
Saturday: 10.01.2015 Metal !!! Live on stage
Friday: 16.01.2015 Nieuwsjaar Borrel Activiteiten
Saturday: 17.01.2015 voorronde Clash of the Coverbands Live on stage
Friday: 06.02.2015 Ed Struijlaart LIVE Live on stage
Saturday: 07.02.2015 NISSE BODIL & Sub Rockers Live on stage
Saturday: 14.02.2015 Clash of the Coverbands Live on stage
Friday: 20.02.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten
Saturday: 28.02.2015 ROSIE Live on stage
Saturday: 07.03.2015 RECTAL SMEGMA Live on stage
Saturday: 14.03.2015 kwartfinale Clash of the Coverbands Live on stage
Saturday: 21.03.2015 The Covenant Live on stage
Saturday: 28.03.2015 ROLEX STEGO & MEUK! Live on stage
Friday: 17.04.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten
Friday: 08.05.2015 Jonny Smokes Live on stage
Friday: 19.06.2015 Kick Out The Jams! Activiteiten

Joomla SEF URLs by Artio

Follow Us On Facebook